Praca dla opiekunek w Holandii

Safer Life poszukuje i przygotowuje do pracy opiekunki oraz opiekunów osób starszych. Osoby chętne zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu:​

+ 48 729 676 335 Lub email: opieka@saferlife.pl

Rekrutujemy osoby z całej Polski. Świadczymy usługi opieki na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:

•  Zatrudnienie na terenie Holandii
•  Wysokie zarobki do 3900€ za kontrakt
• Odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne w SVB
•  Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów
•  Zakwaterowanie oraz wyżywienie
• Pokrywamy koszty podróży do miejsca pracy w Holandii

Wymagania:

•  Mile widziane doświadczenie w opiece
•  Mile widziane certyfikaty oraz referencje
•  Chęć do pracy
•  Pogodne usposobienie
•  Cierpliwość oraz wytrzymałość na stres
•  Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

•  Opieka nad osobą starszą w domu klienta
•  Prowadzenie gospodarstwa domowego
•  Pomoc w codziennych czynnościach
•  Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego